Zpracování vašich osobních údajů

Jsem Daniel Mísař, instalatér, se sídlem Krč 21, 398 11, Protivín, IČ: 879 01 161.

S jakými Vašimi daty pracuji:

  1. Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky mých služeb nebo dotazů, mám na webu umístěný kontaktní formulář. Údaje, které mi do něj vypíšete (nebo které mi hodíte do mailu) budu zpracovávat, abych Vám mohl na Vaše dotazy a přání odpovědět.

    Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budu zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která mi předáte, abych Vám mohl poskytnout své služby.

    Pokud se na spolupráci nedomluvíme, Vaše údaje se u mne neohřejí příliš dlouho – promažu je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, Vaše data budu zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
  2. Nemám zpracovatele, kteří by se k Vaším datům dostali.
  3. Vaše osobní údaje neprofiluji, ani nepředávám mimo Evropskou unii.
  4. Pokud byste mě potřebovali ohledně vašich dat a mé práce s nimi kontaktovat, napište mi na e-mail misar.daniel@seznam.cz nebo mi zavolejte na +420 773 623 006.
  5. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na mě a chtít informace, jaké osobní údaje zpracovávám, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po mně požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládám, jak bych měl, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věřím, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. 🙂

Specializujeme se na značky

Hansgrohe logo svg vector
Vigour logo vector svg
sanswiss logo vector svg
IVAR CS logo
Nobless logo
envelopelicensephone-handsetmap-marker